• Ново
Имунитет на чај од Тиста, роуибос лимон, лабава мешавина од чај од билки, без кофеин, 3. калај
zoom_in

Имунитет на чај од Тиста, роуибос лимон, лабава мешавина од чај од билки, без кофеин, 3. калај

DEN 53.44

Износ
check Во продавницата.

Цветни лимон роуибос Состојки на чај : Роуибос чај ​​+ цвеќиња од вар дрво + кора од портокал + кора од лимон + природни вкусови + ливчиња од роза; Рооибос Лимон : Роуибос Лимон е името и освојувањето на настинки е играта. Оваа централа на Rooibos е на земја со мазни цветни ноти и подмладувачки навестувања на јасни цитрус. Оставете ја вашата чаша да разговара и да му служи на нокаут -удар на кој било злонамерен вирус.; Мешавините за имунитет на чајот Tiesta содржат роуибос и хербални чаеви, кои ви помагаат да се опоравите со поттикнување на вашето тело со најразлични витамини и хранливи материи.

Им се допаѓа и на купувачите..