• Ново
Сдјма Менс Карго Шорцеви Памук Лето Нови Спортски Панталони Со Пет точки Што Дишат Лабави Обични Панталони Со Сите натпревари
zoom_in

Сдјма Менс Карго Шорцеви Памук Лето Нови Спортски Панталони Со Пет точки Што Дишат Лабави Обични Панталони Со Сите натпревари

DEN 495.84

Износ
check Во продавницата.

Летни Нови Спортски Панталони Со Пет Точки Што Дишат Лабави Секојдневни Панталони Со Сите Натпревари Функција : ова Е лесни, удобни и дишечки машки панталони со еластичен дизајн на половината, погодни за сите видови облици на телото. Спортски секојдневни панталони, движење без бариери. Панталоните се дизајнирани со ремени за да ја изменат совршената форма на ногата. Памучен материјал, погоден за миење раце, машинско перење, лесен за сушење. Редовен тенок стил, погоден за сите сезони. Целосно усогласени модели, нема потреба од макотрпно совпаѓање. Содржина на пакетот : 1x Машки Панталони Големина Големина САД ВЕЛИКА БРИТАНИЈА Еу Половината Должина НА Колкот XL X-Големи 10 14 40 75cm/29.53" 114cm/44.88 "51cm/20.08" Големина : XL Големина : X-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Половината : 75cm/29.53 "Колк : 114cm/44.88" Должина : 51cm/20.08 " машка модна класика. Машки Пешачки Карго Шорцеви. Секојдневен Носат Џеб Шорцеви Панталони. Плажа шорцеви.

Им се допаѓа и на купувачите..