• Ново
Когфс Уште Еден Боксер Унисе Муај Тај Боксерски Шорцеви Дише Кик Бокс Борба
zoom_in

Когфс Уште Еден Боксер Унисе Муај Тај Боксерски Шорцеви Дише Кик Бокс Борба

DEN 527.84

Износ
check Во продавницата.

Карактеристики : *Другбоксер Унисекс Муај Тај Боксерски Шорцеви Дише Мма Кик Бокс борби * сосема нов и висок квалитет*Изработен од висококвалитетни материјали, издржливи и практични*Карактеристики : спорт, фитнес, печатени, еластични половини, дише спецификации : *Бренд : Другбоксер*состав На Ткаенина : Полиестер*Одговара на пол : Унисекс / Мажи и жени*Изборна боја : Црна/Бела (Како Што Покажуваат Сликите)*Изборна големина : XS, s, M, L, Xl, 2xl, 3xl (Како Што Покажуваат Сликите)СОДРЖИНА На Пакетот : 1*Боксерски Кратки белешки : вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на Веб-Страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината. *Другбоксер Унисекс Муај Тај Бокс Шорцеви Дише Мма Кикбокс Борба. * сосема нов и квалитетен. * Изработени од висококвалитетни материјали, издржливи и практични . * Карактеристики : спорт, фитнес, печатени, еластични половината, дише.

Им се допаѓа и на купувачите..