• Ново
Секси коса голема секси секси коса без сулфат волуменски шампон 10. Оз и волумизирање на кондиционер 10. Оз комбо пакет
zoom_in

Секси коса голема секси секси коса без сулфат волуменски шампон 10. Оз и волумизирање на кондиционер 10. Оз комбо пакет

DEN 143.52

Износ
check Во продавницата.

Заборавете на бравите на сијалицата и застрашувачките кога ќе започнете да го користите овој сет за нега на коса што го засилува волуменот на косата на вашата прекрасна глава. Секси косата ја создаде оваа голема секси шампон за волумен на коса и балсам за подобрување на вашата природно убава коса. После сув и стил, ќе бидете воодушевени од висината на вашата коса. Овој производ е без сулфат. Чисте, навлажнува и додава сјај. Единствената мешавина на состојки дава мазна, податлива коса. Обезбедува подебели брави. Секси коса специјално го формулираше овој производ за коса третирана со боја, која е тенка фина и само обична рамна.

Им се допаѓа и на купувачите..