• Ново
Секси навлажнувачки шампон од соја за коса, 33. Оз и балсам, 33. Оз сет од 2
zoom_in

Секси навлажнувачки шампон од соја за коса, 33. Оз и балсам, 33. Оз сет од 2

DEN 1187.20

Износ
check Во продавницата.

Секси навлажнувачки шампон од соја за коса, 33,8 мл и балсам, 33,8 мл сет-пакет од 2 обезбедува трајно држење и интензивен сјај. Се спротивставува на влажноста. За сите типови на коса. Секси коса голем секси спреј и престојувајте влакно обезбедува долготрајно максимално држење и интензивен сјај. Совршено за одржување на ДОС и елаборирани стилови на место. Користете на сите типови на коса за да одолеете на влажноста.

Им се допаѓа и на купувачите..