• Ново
Екена Милворк 3 4W 73 H Вистинско Вклопување Пвц Два Одбори Се Приклучија На Одборот-n-Батен Ролетни w Z-Бар, Суво Грозје Браун
zoom_in

Екена Милворк 3 4W 73 H Вистинско Вклопување Пвц Два Одбори Се Приклучија На Одборот-n-Батен Ролетни w Z-Бар, Суво Грозје Браун

DEN 6732.32

Износ
check Во продавницата.

Нашите композитни ролетни ЕПВЦ се дизајнирани за дополнителна издржливост и се држат до природните елементи. Тие се совршени за топли и влажни локации, како и за ладни и суви области. Композитни ролетни нудат елегантен изглед и мазна завршница. Тие се достапни во стандардни и сопствени опции за дизајн, со неограничени карактеристики за прилагодување. Дизајнерските бои нудат широк избор што одговара на надворешноста на секој дом. Изберете ги нашите тешки, долготрајни композитни ролетни за да додадете доживотна вредност во вашиот дом. Димензии : 10 3/4 "В х 73" Ч (секоја бленда). Дизајниран и рачно составен според вашите спецификации. Вистински изглед и чувство на автентични дрвени ролетни. Додава вредност и убавина во секој дом. Може да се користи во директен контакт со ѕидарски. Може да се користи во директен контакт со влага.

Им се допаѓа и на купувачите..