• Ново
12 W 51 H Lifetime vinyl, Toperormade катедрала на горниот центар Mullion, отворени ролетни за помлад, W Shutter-Loks, Wicker
zoom_in

12 W 51 H Lifetime vinyl, Toperormade катедрала на горниот центар Mullion, отворени ролетни за помлад, W Shutter-Loks, Wicker

DEN 1.33

Износ
check Во продавницата.

Нашите отворени розови на отворено по нарачка обезбедуваат мерка на едноставна, непобитна елеганција. Прецизната, автентична длабочина на нашите Луверс создава живописен карактер и интересни сенки за повеќе сценска фасада, без разлика дали е за современи дизајни или повеќе историски погледи. Шутнерите ги надополнуваат стиловите од Кејп Код до Федерален, стил на ќерамиди, Foursquare и многу повеќе. Вклучува пар ролетни и хардвер за појавување на бои. Најлесна инсталација - Инстали за неколку минути со вклучен хардвер. Поради материјали, ширините и должините се номинални +/- 1/2 ". Трајни градежни карактеристики се обликувани низ боја и јасна текстура на дрва.

Им се допаѓа и на купувачите..