• Ново
Ekena Millwork 1 2 W 36 H TRUE FIT PVC Четири табли се приклучи на одборот-n-batten ролетни, бели
zoom_in

Ekena Millwork 1 2 W 36 H TRUE FIT PVC Четири табли се приклучи на одборот-n-batten ролетни, бели

DEN 2.00

Износ
check Во продавницата.

Нашите композитни ролетни EPVC се дизајнирани за дополнителна издржливост и се држат до природните елементи. Тие се совршени за топли и влажни локации, како и за ладни и суви области. Композитните ролетни нудат елегантен изглед и мазна завршница. Тие се достапни во стандардни и опции за прилагодено дизајнирање, со неограничени карактеристики за прилагодување. Боите на дизајнерите нудат широк избор за да одговараат на надворешноста на секој дом. Изберете ги нашите тешки, долготрајни композитни ролетни за да додадете доживотна вредност во вашиот дом.

Им се допаѓа и на купувачите..