• Ново
Стока со верификација
zoom_in

Стока со верификација

DEN 3.33

Износ
check Во продавницата.

Овие ролери за весело линтирање се поддржани од американскиот квалитет во лепилото што се користи, материјали со висок степен и иновативни карактеристики на дизајнот. Овој валјак за линтот е огромна големина, 30% поголем од стандардниот ролери за ленти! Екстремно лепливото лепило ќе собере линт, миленичиња коса и трошки лесно и брзо. Пред-исечените листови раскинуваат чисто еден по еден без да остават остатоци, елиминирајќи го отпадот и изворот на фрустрација. Рачката е ергономски дизајнирана- покачена под агол на неутрализирање за да ја задржите раката од влечење на површината и обликувана за удобност. Кога лепливоста ќе истече, откинете нов лист и продолжете да чистите! Вкупно 100 листови. Екстремна леплива лента. Рачка за удобност. Гигантска големина, 30% поголем од стандардниот валјак за ленти. Дизајнот со лесно солзи ви овозможува брзо да откриете свеж лист, додека прецизните рабови од жилет обезбедуваат чиста солза секој пат. Evercare гордо поддржува американски работни места.

Им се допаѓа и на купувачите..