• Ново
Evercare Pet Comfort Comfort Grip Lint Roller, гигант, чаршафи
zoom_in

Evercare Pet Comfort Comfort Grip Lint Roller, гигант, чаршафи

DEN 3.33

Износ
check Во продавницата.

Loversубителите на миленичиња знаат што можат да направат крзно со мачки и кучиња на нивниот мебел. Миризливиот миризлив валјак со миризба со крзно, лента и остатоци и го освежува воздухот со капсулиран мирис. Се тркалаат крзно? Се тркалаат на свеж мирис на постелнина! Evercare Pet Comfort Comfort Grip Lint Roller, гигант, 70 листови.

Им се допаѓа и на купувачите..