• Ново
Намигнување Потекло Чарли-Женски Y-Вратот Мода Пилинг Врвот, Морнарица, XL
zoom_in

Намигнување Потекло Чарли-Женски Y-Вратот Мода Пилинг Врвот, Морнарица, XL

DEN 0.33

Износ
check Во продавницата.

Очекувајте забава и функционалност со професионален поглед на голема вредност. Намигнување Потекло чарли врвот е изработена во мека поли памук мешавина материјал со y-вратот и потсмеваат заврши стил, вклучувајќи страна пресеци со посебен акцент на форма за вклопуваат дека додворува. Врвот Чарли го содржи нашиот џеб со потпис На Намигнување и два дополнителни џебови за доволно складирање, јамка ЗА БАНЏИ И невидлива додатна јамка од три дела, така што никогаш не мора да бидете без најважните работи. Идеален за групи, врвот Чарли е достапен во различни живописни бои за да го комплиментира сечиј стил. И - вратот потсмеваат заврши со банџи ПРОЕКТ јамка на рамо. Два долни џебови, вклучувајќи еден троен џеб со потпис На Намигнување со скриен мрежен џеб. Скриени 3 дел додаток јамка. Вентилирани страни. Мека поли памучна мешавина.

Им се допаѓа и на купувачите..