• Ново
Намигнување Потекло Браво-Женски В-Вратот Чистење Врвот, Вино, 2X
zoom_in

Намигнување Потекло Браво-Женски В-Вратот Чистење Врвот, Вино, 2X

DEN 0.67

Износ
check Во продавницата.

Очекувајте забава и функционалност со професионален поглед на голема вредност. Намигнување Потекло браво врвот е изработена во мека поли памук мешавина материјал и стилизирана Со V-вратот и страна пресеци со посебен акцент на форма за вклопуваат дека додворува. Врвот Браво го содржи нашиот џеб за Намигнување со потпис и два дополнителни џебови за доволно складирање, јамка ЗА БАНЏИ И невидлива дополнителна јамка од три дела, така што никогаш не мора да бидете без најважните работи. Модерен вклопуваат V-Вратот. Два долни џебови, вклучувајќи еден потпис на Намигнување троен џеб со скриен мрежен џеб, потпис на банџи јамка. Скриени 3 дел додаток јамка. Вентилирани страни. Мека поли памучна мешавина. Инсем : .

Им се допаѓа и на купувачите..