• Ново
Едноставен Моден Панк Часовник Прстен Двојка Прст Гледајте Ретро Креативни Електронски Прстени За Часовници Умешен метод
zoom_in

Едноставен Моден Панк Часовник Прстен Двојка Прст Гледајте Ретро Креативни Електронски Прстени За Часовници Умешен метод

DEN 93.44

Износ
check Во продавницата.

Спецификација : Име : Панк Прстен Часовник материјал : титаниум челик : гроздобер тип : унисексуална боја : бела квадратна плоча-а, црна квадратна плоча - Б, црвена квадратна плоча-Ц, бела плоча-Д, црна плоча-Е, жолта плоча-Фсизе : неограничена должина на обемот на прстите : околу 2см/0,79??Популарни елементи : Список за ретропакување : Прстенест Часовник*1 белешка : 1.Изграден-?? батеријата може да се користи околу една година.2.Ве молиме дозволете мали разлики ?? големина поради рачно мерење,??? осветлување ?? фотографијата може да резултира ?? разлика ?? боја отколку што е ?? реалниот живот. Отпорен на абење : еластичниот ремен од легура е удобен за носење и отпорен на абење. Полиран метален случај. Задниот капак Од нерѓосувачки челик Тврдото стакло е отпорно на гребење. Не водоотпорен. Креативен накит : еластиката лесно се става и вади, погодна за прсти од различни големини. Овој стилски часовник со прсти ќе го издржи тестот на времето, а класичниот стил нема да излезе од мода. Часовници додатоци : модни додатоци за креативна секојдневна облека. Тоа не е само прстен, туку и часовник, кој може да го прилагоди обемот и времето на прстите. Исклучителен подарок : часовникот симболизира договор. Најпогодно е паровите да користат убав часовник како подарок. Класичниот ретро панк стил на овој часовник никогаш нема да излезе од мода. Како да се одржи : ве Молиме не притискајте никакви копчиња под вода, избегнувајте да го користите на екстремно топли или ниски температури. Премногу вода ќе го оштети ременот и ќе го скрати животниот век на часовникот. Силно се препорачува редовно чистење на ременот со мека крпа.

Им се допаѓа и на купувачите..