• Ново
Акоада Прозрачен Сјаен Прстен Блескав Во Темната Ноќ Накит Униз Декорација Модна Забава Сјај За Жени Мажи
zoom_in

Акоада Прозрачен Сјаен Прстен Блескав Во Темната Ноќ Накит Униз Декорација Модна Забава Сјај За Жени Мажи

DEN 1382.40

Износ
check Во продавницата.

Добредојдовте Во Акоада! Карактеристики : . Тоа е сосема безбеден и популарен моден накит за жени или мажи. Едноставни елегантни, лесно се комбинираат со речиси секоја облека. Блескав Во Мракот.Прстен со посебен дизајн надградете го вашиот личен шарм, привлекувајќи ги другите очи. Одличен подарок за вашето семејство или сакана личност,Како божиќен подарок,подароци за роденден,подароци за годишнина,свадбени подароци,Валентин'. денот подарок или други празник подароци. Погоден за носење во секоја пригода. Материјал : Смола. Големина (прибл.) : 6-10. Боја : како што е прикажано на сликата. Известување : . Вистинската боја може да биде малку поинаква од сликата поради различен монитор и светлосен ефект. Ве молиме дозволете отстапување од 1-3мм поради рачно мерење. Пакет : 1 парчиња.

Им се допаѓа и на купувачите..