• Ново
Фрески прстени Гроздобер Срце Инспирација Дами Машки Грамофон Прстен Декомпресија Прстен
zoom_in

Фрески прстени Гроздобер Срце Инспирација Дами Машки Грамофон Прстен Декомпресија Прстен

DEN 0.67

Износ
check Во продавницата.

Гроздобер Срце Инспирација Дами Машки Прстен Со Грамофон Декомпресија Прстенкарактеристика : Изработен од висококвалитетен легиран материјал.Издржливи, уникатни и нежни модни прстени за накит за жени или девојки.Големина : 5/6/7/8/9/10соодветен за мажи и жени, издржлив, уникатен и нежен моден прстен за накит.Земете го и направете се повеќе елегантни и шармантни. Одлично чувство, удобно носење на коктел забава, шопинг, работа, училиште или секоја пригода. Целиот прстен е убав и симпатичен, сите детали за дизајнот се одлични, тоа ќе биде совршен избор за подарок за да ја покажете вашата бескрајна љубов засекогаш. Материјал : Производите Од Легура вклучуваат : прстен 1 Xring. Гроздобер Срце Инспирација Дами Машки Прстен Со Грамофон Декомпресија Прстенкарактеристика : Изработен од висококвалитетен легиран материјал.Издржливи, уникатни и нежни модни прстени за накит за жени или девојки.Големина : 5/6/7/8/9/10соодветен за мажи и жени, издржлив, уникатен и нежен моден прстен за накит.Земете го и направете се повеќе елегантни и шармантни. Одлично чувство, удобно носење на коктел забава, шопинг, работа, училиште или секоја пригода. Целиот прстен е убав и симпатичен, сите детали за дизајнот се одлични, тоа ќе биде совршен избор за подарок за да ја покажете вашата бескрајна љубов засекогаш. Материјал : Производите Од Легура вклучуваат : 1 Xring.

Им се допаѓа и на купувачите..