• Ново
Поставете Модни Манжетни За Уши Во Златна Боја Обетки За Лисја За Жени Без Пирсинг Лажни Додатоци За Обетки Од Рскавица
zoom_in

Поставете Модни Манжетни За Уши Во Златна Боја Обетки За Лисја За Жени Без Пирсинг Лажни Додатоци За Обетки Од Рскавица

DEN 287.84

Износ
check Во продавницата.

Широки апликации : неопходни орнаменти за присуство на повеќето прилики, како што се забави за дипломирање, концерти, состаноци и така натаму, погодни за секојдневно носењеквалитетен материјал : изработен од квалитетен нерѓосувачки челик, доказ и антикорозија, вие од алергија; Боја : розово-златни колорноти : ве молиме држете ги подалеку од деца под 3 години. Избегнувајте контакт со топлина или место под сонцето директно, исто така избегнувајте или хемикалии, како што се парфем или сапун. Ве молиме соблечете ги пред туширање или вежбање.Големина : Како Што Покажаа Сликитеунисекс големина : внатрешниот дијаметар на ушните манжетни е 8 мм/ 0,31 инчи, ушните манжетни имаат 4 височини, 6 мм, 7 мм, 8 мм и 13 мм (некои манжетни имаат иста висина) погодни за повеќето мажи и жени, луѓе со или без дупки за уши може да има 2-3см грешки во податоците за димензијата поради рачно мерење.Обетки што не пробиваат : за разлика од обичните обетки со иглички, кои треба да се пробијат на ушите и да ги пикаат игличките за уши во дупката, потребните штипки за уши се потребни за да се исечат на вашите уши, носејќи лесно и од пирсинг Болка 1 X Ушни Столпчиња (6 пар) 6 различни стилови клипови за уши : комплетот за ушни клипови содржи 6 различни стилови тотално, нежни и уникатни, ги задоволуваат сите ваши потреби за различни прилики и одговараат на сите видови облека боја : златен материјал : легура може да има малку разлика во бојата поради различниот ефект на светлина и монитор. ●Сигурен Материјал#Обетките се Изработени Од Висококвалитетен НЕРЃОСУВАЧКИ Челик ОД 355 ЛИТРИ,Цврст и Издржлив,Никогаш Отпорен на ' рѓа и Корозија,Хипоалергичен,Без Штета на Вашата Чувствителна Кожа. Напредна Електроплатна Технологија, Не Грижете се За ' рѓа или Избледување. ●Класичен Дизајн●Едноставен, Но Основен Дизајн, Погоден за Мажи и Жени Од сите Возрасти,Никогаш Не Излегува од мода.Не Пирсинг Клип На Дизајн, Тоа Може Да Им Помогне На Некои Луѓе Кои се Плашат од Болка За Да Се Избегне Болката на Пирсинг. Прилагодлива Големина, Можете Да ја Прилагодите Големината На Најудобната Состојба по Желба. Можете Да Го Испратите Овој Комплет Обетки Како Совршен Подарок на Вашата Сакана Или За Себе На Денот на Мајката, Денот на Таткото,Роденденот,Дипломирањето,Денот на Благодарноста,Забавата или Други Специјални Настани за Да Ја Изразите Вашата Искрена Љубов кон нив. ●Хипоалергично●обетки за ушни манжетни за жени ниту еден дизајн на пирсинг не обезбедува дополнителна цврстина и издржливост. ●Златна Манжетна За Уши Овие ладни манжетни За уши се направени според највисоките стандарди за квалитет. Антиалергија, олово и бакар без никел, хипоалергично.

Им се допаѓа и на купувачите..