• Ново
Деца од Garanimals Момци со долга ракав маица, големини 4-10
zoom_in

Деца од Garanimals Момци со долга ракав маица, големини 4-10

DEN 3.33

Износ
check Во продавницата.

Време за ажурирање на кул стил! Удри освежување на неговата гардероба и земете го овој долг ракав на момчињата од 365 деца од Гаранималс. Ткаенината од памук, го одржува удобно додека привлечното, шарено графичко печатење ја истакнува неговата обична, забавна гардероба. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Fit : Опуштено вклопување. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Контраст графички принт од предната страна. Долга маица на момчињата од 365 деца од Гаранималс.

Им се допаѓа и на купувачите..