• Ново
Гаранималс бебе момче и дете момче со долга ракава шарена маица
zoom_in

Гаранималс бебе момче и дете момче со долга ракава шарена маица

DEN 3.00

Износ
check Во продавницата.

Класичен стил во гаранимали со долги ракави. Безвременски ленти го одржуваат неговиот изглед полиран и обичен. Задолжителен додаток на неговата гардероба. Екипаж. Долги ракави. Шарена шема. Супер мек. 60% памук/40% полиестер. Машина за перење. Увезени. Garanimals долга ракав шарена маица за момчиња за мали деца.

Им се допаѓа и на купувачите..