• Ново
Титаниум Црна ИП-обложена Со Полиран Бенд Со Вметнување Јаглеродни Влакна
zoom_in

Титаниум Црна ИП-обложена Со Полиран Бенд Со Вметнување Јаглеродни Влакна

DEN 1.67

Износ
check Во продавницата.

Блескавата Длето Титаниум 8мм Црна Ип-обложена Со Полиран Свадбен Бенд Со Вметнување Јаглеродни Влакна. Овој дизајн е широк 8,00 мм. Металната тежина може да варира во зависност од големината на прстот и изборот на метал. ОПЦИЈАТА ЗА ПОДАРОК КАРТИЧКА НЕМА ДА БИДЕ ДОСТАПНА ЗА ОВАА СТАВКА! Овој производ ќе испрати во рок од 1 ден (и) од времето на нарачката. Женски Возрасни Прстен Големина : 10 Димензии : Ширина : 8мм Полиран Гравирање Титаниум Сива Јаглеродни Влакна ip црна обложена **ако сакате дополнителни информации во врска со овој прстен или големина, слободно контактирајте не. Нашите Пријателски Претставници За Продажба На Накит Ќе бидат повеќе од среќни да ви дадат дополнителни детали** Накит Е 40-годишен бизнис за накит лоциран во Областа За Накит во Лос Анџелес, КАЛИФОРНИЈА. Основачот на Садот За Накит е еден од најголемите трговци на големо со накит во Јужна Калифорнија со над 30 години искуство. Како резултат на тоа, клиентите На Накит гарантирано ќе ги добијат најновите и најмодерни дизајни на накит по прифатлива цена. Сите дијаманти што се користат во нашиот накит се без конфликти и 100% во согласност со Кодексот На Однесување На Кимберли. Садот за накит е посветен на обезбедување најдобар квалитет, услуга и цени на фин дијамант, скапоцен камен, бисер и сребрен накит. Сега можеме да се пофалиме со широка понуда од над 70.000 стилови на накит, почнувајќи од дијамантски столпчиња до фенси нараквици со виножито со повеќе сафири.

Им се допаѓа и на купувачите..