• Ново
Нерѓосувачки Челик Вкрстен Дизајн Четкан И Полиран Бенд, Достапен Во Повеќе Големини
zoom_in

Нерѓосувачки Челик Вкрстен Дизајн Четкан И Полиран Бенд, Достапен Во Повеќе Големини

DEN 2063.84

Износ
check Во продавницата.

Ова е модерен 6мм широк нерѓосувачки челик бенд. Овој бенд има уникатен дизајн на вкрстени ознаки. Бендот има и луксузна четкана завршница за мат сјај. Овој прекрасен дизајн прави прекрасен подарок за другите или за себе. Достапно во големина на прст 9.5.Метална Тежина : 5,15 Грама Накит Тип : Моден Стил : Крст Крст Свадба Бенд Накит Заврши : Четкан Пол : Унисекс Метал : Нерѓосувачки Челик Метална Боја : Ширина на Бела Лента : 6ммринг Големина : 9,5< 3мм дебелина вашиот предмет пристигнува во бесплатна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување или давање подароци.Земја На Потекло : Кина Примарен Челик Од Нерѓосувачки Челик Дизајн Со Вкрстен Крст 6мм Четкана И Полирана Лента, Достапна во Повеќе Големини : Издржлив нерѓосувачки челик. Полиран финиш и сатен. Гребен раб. Достапно во големини 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5, 11, 11.5, 12, 12.5 и 13.

Им се допаѓа и на купувачите..