• Ново
Без граници машки панталони за столар
zoom_in

Без граници машки панталони за столар

DEN 3.33

Износ
check Во продавницата.

Создадете убав изглед и проширете ја вашата гардероба со простран пар панталони од без граници. Овие машки панталони за столар се совршени за работа или се враќаат во стил на спарување со омилената кошула со копчиња за опуштен, обичен стил - сите сте поставени! Материјал : 100% памучно платно. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина 32 x 32. одговара : опуштено. Подигање : Среден пораст. Затворање : Затворање на копчето со ZIP летање. Ockебови : 5 џебови имаат најважни работи. Карактеристики : јамки на ременот; Јамка на чекан. Машки столар панталони од без граници.

Им се допаѓа и на купувачите..