• Ново
Активно дејство на лежење на Машкиот Машки
zoom_in

Активно дејство на лежење на Машкиот Машки

DEN 3.00

Износ
check Во продавницата.

Активниот стил на панталони за активни панталони на Ли, се среќава со удобност во овие активни панталони со активни стрии на Ли. Одликувајќи се со активен лента за половината и материјалот за истегнување, овие панталони се направени да се движат со вас во текот на денот без да го ограничат вашиот опсег на движење. Достапни во најразлични бои, овие панталони се вистински комплимент за секоја гардероба. Директно одговара. Редовно вклопување преку седиштето и бутот. Седи малку под природната половината. 97% памук / 3% спандекс. Увезени. Стил# 4161002.

Им се допаѓа и на купувачите..