• Ново
Wrangler Men's Straight Fit Pocket Pant
zoom_in

Wrangler Men's Straight Fit Pocket Pant

DEN 367.68

Износ
check Во продавницата.

Co. Wrangler Jeans Co. Straight Fit Pant дефинитивно ќе го обезбеди стилот и удобноста што ја барате. Направени со стрии памук, овие фармерки се неверојатно удобни. Функцијата 5 џеб обезбедува доволно складирање за сите ваши лични артикли. Wrangler Men's Straight Filt Twill Pant Flex Fabric. Директно одговара. Седи пониско на половината. Затворање на копче и патент. 5 стајлинг на џеб. Назад џебови со нашиот потпис „W“ зашивање. Една година гаранција. Стил 95 Grwdh.

Им се допаѓа и на купувачите..