• Ново
Ekena Millwork 32 OD 1 8 ID 1 4 T Blume Wood Fretwork Piroged Medallion Medallion, Hickory
zoom_in

Ekena Millwork 32 OD 1 8 ID 1 4 T Blume Wood Fretwork Piroged Medallion Medallion, Hickory

DEN 0.33

Износ
check Во продавницата.

Достапно во боја, даб, цреша, алдер, орев, хикорија и бреза што овозможува одлична разноврсна и трајна употреба. Природните тонови на дрво евоцираат луксуз и софистицираност во кој било простор. Можете да ја оставите вашата ознака за дизајн со уникатни и инспиративни ефекти врз вашите wallsидови, тавани и многу повеќе. Нашите медалјони со лесно инсталирање на дрво можат да го претворат тела или вентилатор на таванот во уметничко дело во ниеден момент. Нашите карактеристични медалјони со прободено дрво додаваат моментална вредност во вашиот дом и застанете од сè друго на пазарот. Чисти и модерни дизајни, стручно ласерско исечено дрвен фурнир над јадрото на МДФ . Уметничко, комплементарно парче до какво било светло или користете како шармантен wallиден декор. Достапно во оценка на боја и 6 убави завртки за дрво за да се координираат со секој стил на дизајн.

Им се допаѓа и на купувачите..