• Ново
34од 12ИД 1П Август Архитектонски Одделение Пвц Прободен Тавански Медалјон, Антички Бронза
zoom_in

34од 12ИД 1П Август Архитектонски Одделение Пвц Прободен Тавански Медалјон, Антички Бронза

DEN 4735.36

Износ
check Во продавницата.

Нашите четкани вештачки метални медалјони не само што траат долго, туку нудат најголема елегантна декорација на вашиот дом. Пвц материјалот ви дава долготраен и лесен за инсталирање производ, додека обичајната рачно завршена метална текстура ви ја нуди софистицираната фокусна точка што ја барате. Димензии : 34"ОД х 12"ИД х 1" П.Уникатни И реални четкани метални завршетоци. Неколку сложени и украсни филигрански дизајни. Може да се користи за таванот тела, како таванот изјава парче, или како ѕид мотив. Лесен, лесен за инсталирање и долготраен. Достапни се модерни, современи и елегантни опции.

Им се допаѓа и на купувачите..