• Ново
Педорт Мажи Шорцеви Шорцеви Машки Машки Стебла За Пливање Костим За Капење Од Рециклирана Ткаенина За Големи И Високи Мажи Црн, XL
zoom_in

Педорт Мажи Шорцеви Шорцеви Машки Машки Стебла За Пливање Костим За Капење Од Рециклирана Ткаенина За Големи И Високи Мажи Црн,

DEN 3.33

Износ
check Во продавницата.

Пол : Менокација : Дневен, Секојдневен Тип На Шема : печатен стил : Секојдневно Вклопување : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија Сезона : Content Содржина на Производот : 1 панталони мажите пливаат стеблата Имаат Вградена облога за компресија ја штити вашата кожа од нула и спречува да се залепи за вашата кожа кога шорцевите се натопени. додека обезбедува подобра дишење и еластичност. Машки шорцеви за пливање изработени од полиестер и спандекс материјал,имаат водоотпорен, брзо сув, дише, лесен. Рашири компресија боксер краток ве одржува флексибилен тренингот. Мажите стебла за пливање со еластичен појас и прилагодлива врвка за влечење, можете слободно да ја прилагодите линијата на половината и спречува доделување кога стеблата се влажни, можете да уживате во времето на плажа со доверба. Стебла за пливање обложени со компресија совршени за пливање,сурфање,едрење, кајак, забава на плажа, крстарење, одмор, базен или други активности за спортови на вода, секојдневна облека и сл, шорцевите за капење се најдобриот избор за активности во затворени простории и на отворено. Носете ги овие основни машки шорцеви голи на плажа/во близина на базенот е доволно во топло лето. Исто Така, Можете Да ги спарите Карго Пешачките Шорцеви со основни маици за секојдневна секојдневна модна / Спортска облека. Соберете го со кошула/поло кошула со копчиња и мокасини за атрактивен уличен стил е исто така добар избор.

Им се допаѓа и на купувачите..