• Ново
Бомото Мажите Хавајски Кошула И Шорцеви Копче Надолу Кошули Две Тренерки Во Собата Ананас Печати Облека Повик Дневна Облека Одмор 6# XL
zoom_in

Бомото Мажите Хавајски Кошула И Шорцеви Копче Надолу Кошули Две Тренерки Во Собата Ананас Печати Облека Повик Дневна Облека

DEN 415.84

Износ
check Во продавницата.

Опис : Пол : Мажи, Менструален Стил : Мажи Комплет Шорцеви Со Две Парчиња, Комплет Тренерки, Секојдневни 2 Парчиња Облека, Летна Плажа Салон Тип На Шема : Цветен Печатен, Отпечатен Ананас, Пејзаж Печатен Дизајн : Копче Надолу, Еластичен Струк, Врвка За Влечење, Со Џебна Боја : 1#-14# (По Избор)Големина : С, М, Л, XL, 2 XL (Следете ја табелата со големини За да изберете ве молиме)материјал : 100% Полиестернеклин : Должина На Вратот На Ревер : Должина На Колкот Должина На Ракавот : Кратки Ракави Должина : Минивист : Висок Струк Сезона : Пролет, Лето, Aut, Зима Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови, Плажа, Улица, Спорт, Фитнес Карактеристики : 1. Материјал : Полиестер. Машки 2 парчиња секојдневни комплети за тренерки за плажа, ткаенина погодна за кожата, меки и пријатни, лесни комплети за дишење.2. Карактеристики : врвови Со Кратки ракави, кошула со копчиња надолу. Опуштено вклопување, хавајски печатен кардиган за вратот на ревер.3. Стил : Еластични шорцеви со висок струк, мини шорцеви, со џеб. Летни шорцеви, летен сет на плажа, кои ви даваат голема слобода на движење.4. Прилики : дводелен комплет совршен за дневна облека, дневно, танц, хип хоп, фотосесија, СКАРА, крајбрежје, плажа, одмор, роденден, забава, рејв, клуб, викенд, шопинг, џогирање, работа, одмор.Содржина на пакетот : 1 Х Машка Летна Кошула1 Х Машки Шорцеви (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил - Мажи Обични Дводелни Шорцеви Комплет, Врвови Со Кратки Ракави Еластични Шорцеви За Половината, Летни Тренерки. Материјал-100% Полиестер. Ткаенината е мека и дише, удобна за вашата кожа. Дизајн-Секојдневна кошула за вратот на ревер, врвови со копчиња, еластични шорцеви за половината, мини шорцеви со врвки, трендовски и убав. Повод-Едноставен и природен дизајн ги прави овие тимови совршени за плажа, секојдневна, празнична забава, работа, секојдневно носење. Мерење-ве Молиме погледнете ја нашата табела со големини во втората детална слика.

Им се допаѓа и на купувачите..