• Ново
Вогеле Машки Панталони Еластични Панталони За Половината Директно Дно На Нозете Облека За Спиење Целосна Должина Сина Л
zoom_in

Вогеле Машки Панталони Еластични Панталони За Половината Директно Дно На Нозете Облека За Спиење Целосна Должина Сина Л

DEN 1.67

Износ
check Во продавницата.

Опис : Пол : Мажи, Маж, Господин, Момчиња, Малестил : Мажи Карирани Панталони Со Среден Струк, Лежерни Панталони За Спиење, Прави Панталони, Домашни Долги Панталони Тип На Шема : Карирана Боја : Темносина, Сина, Сива Црна (По Избор)Големина : С, М, Л, XL, 2 XL(Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 100% Полиестерлонга : Долга Сезона : Пролет, Лето, Aut, Fall, зимски Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови, Дневно, Училиште, Одмор, Улица, Пикник, Плажа, Спортски Карактеристики : 1. Материјал : Полиестер. Добра количина на истегнување, дишење, допир на кожата, прави да се чувствувате добро.2. Дизајн : Мажи летни домашни панталони, џебови врвки долги панталони, карирани долги панталони, лабави секојдневни долги панталони, панталони со среден струк, долги панталони.3. Карактеристики : мажи обични панталони, летен салон за спиење носат панталони, панталони со врвки, еластични панталони долги панталони, џебови за одмор долги панталони, секојдневни и лабави.4. Машките панталони се меки и погодни за кожата, совршени за спорт, фитнес, трчање, одмор, улица, работа, забава, одмор и многу повеќе. Исто така е многу удобно за носење секојдневно.5. Човекот панталони за спиење е многу мек и удобен. Совршен за мода и класичен дизајн, го прави погоден за носење во сите прилики.Содржина на пакетот : 1 Х Машки Панталони (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Мажи Врвки Еластични Половини Панталони, Обични Лабави Панталони, Летни Лежалки. Материјал-100% Полиестер. Ткаенината Е Мека и Удобна за Вашата Кожа. Дизајн - Мажи Обични Карирани Панталони, Панталони За Летни Домови, Долги Панталони Со Врвки, Еластични Панталони За Половината, Џебови За Одмор Панталони, Секојдневни и Лабави. Повод-Едноставен И Природен Дизајн Ги Прави Овие Харемски Панталони Совршени За Работа, Секојдневно, Трчање, Празнична Забава, Пикник, Секојдневно Носење, Датуми, Викенд, Датуми, Плажа, Одмор, Улица, Патување. Мерење-Ве Молиме Погледнете Ја Нашата Табела Со Големини на Сликата Со Големина.

Им се допаѓа и на купувачите..