• Ново
Хинваи Менс Панталони Клиренс, Машки Цветни Памучни Панталони Ленени Хеланки Чипка Хеланки Бели 8
zoom_in

Хинваи Менс Панталони Клиренс, Машки Цветни Памучни Панталони Ленени Хеланки Чипка Хеланки Бели 8

DEN 367.84

Износ
check Во продавницата.

Цветни Памучни Ленени Хеланки Хеланки Со Врвки Машки Секојдневни Панталони Карактеристика : Материјал : памук и коноп.Половината може да се прилагоди со затегнување на половината и затворање на вратоврската.Материјалите од памук и коноп се поудобни за носење и можат да се носат во сите сезони.Ова Е Азиска големина. Изберете според табелата со големини. Ако сакате лабава, изберете поголема големина.Различни дисплеи може да имаат мали разлики во бојата. Содржина на пакетот : 1 Х Машки панталони.Големина : М Големина : СРЕДНО САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Колк : 102см/40.16 "Половината : 84см/33.07 " Должина : 98см/38.58". Големина : Л Големина : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Колк : 104см/40.94 "Половината : 90см/35.43 " Должина : 99см/38.98". Големина : XL Големина : X-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Колк : 108cm/42.52 "Половината : 94cm/37.01 " Должина : 101cm/39.76" . Големина : XXL Големина : XX-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Колк : 112cm/44.09 "Половината : 98cm/38.58 " Должина : 102cm/40.16" . Големина : XXXL Големина : 3 X-Големи САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Колк : 116cm/45.67 "Половината : 102cm/40.16 " Должина : 104cm/40.94" . Големина : XXXXL Големина : 4 X-Големи САД : 16 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 20 ЕУ : 46 Колк : 122cm/48.03 "Половината : 106cm/41.73 " Должина : 106cm/41.73" . Големина : XXXXXL Големина : 5 X-Големи САД : 18 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 22 ЕУ : 48 Колк : 124cm/48.82 "Половината : 110cm/43.31" Должина : 106cm/41.73 " Дозвола на удобни секојдневни машки панталони. Летни Преголеми Машки Панталони. Спортски Стил Машки Панталони Дозвола. Погоден за Спорт и Секојдневно Носење. Мазна мешавина без брчки со фитил од влага и нежно истегнување.

Им се допаѓа и на купувачите..