• Ново
Женски Макси Кат Фустан Клиренс V Вратот Трендовски Фустани Повик Лабава Анкл Должина Фустан Без Ракави Фустан Лето Цветни Печатење Гроздобер Модна Облека За Жени
zoom_in

Женски Макси Кат Фустан Клиренс V Вратот Трендовски Фустани Повик Лабава Анкл Должина Фустан Без Ракави Фустан Лето Цветни Печатење

DEN 462.08

Износ
check Во продавницата.

Цхјс Женски Макси Кат Фустан Клиренс V Вратот Трендовски Фустани Секојдневен Лабав Фустан Без Ракави Фустан Без Ракави Летно Цветно Печатење Гроздобер Модна Облека За Жени 2023 Нане Зелена ХХХЛ-Добредојдовте Во Чхјс Продавница (◕ ᴗ◕✿)- Ви Посакувам пријатно шопинг искуство ВО CZHJS CZHJS има за цел да обезбеди висококвалитетна женска облека и додатоци. Online 24 Часа Онлајн : ако имате какви било прашања, слободно контактирајте го сервисниот тим НА ЧЈС, ние ќе го решиме за вас. ✈Брза Испорака : Испорачана на време во рок од 48 часа. Времето на испорака е 7-21 дена, имаме стабилни логистички канали и со нетрпение очекуваме да соработуваме со вас.Карактеристики : Секојдневен Фустан ,Краток Ракав,Пуловер,Тенка,Секси Облека,Стилски и моден дизајн, Летна секојдневна Блуза. 2.Материјал : Полиестер.Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки и удобни. 3.Цврстиот дизајн го прави посекси и попривлечен за носење. 4.Повод : Секојдневен, Далиј, Роденден, Запознавање,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат За Зима и Пролет. 5.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Сезона : Лето : Жени, Девојка Повод : Секојдневен, Далииматеријал : Тип На Полиестерпетер : Цврст Стил : Секојдневен, Моден Должина : Должина На Ракавот До Колена : Краток Ракав Како Да се мие : Ладно Миење Раце, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Фустан Големина : ХХХЛ Големина. : 3 X-Големи САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 116cm/45.67 "Должина : 147cm/57.87" лабава летен фустан за жени се занимава. боемски фустани за жени под 10 долари. лелеави фустани за жени свадба гостин дозвола.

Им се допаѓа и на купувачите..