• Ново
Време и време, женски трепет ракав, измешан фустан
zoom_in

Време и време, женски трепет ракав, измешан фустан

DEN 2.33

Износ
check Во продавницата.

Лесен, проток и ултра-феминин, овој пат и фустанот на ракав за трепет ви овозможува да направите сончев влез на кој било настан со топло време. Влечењето на вратот на лицето и влечењето на половината доведуваат до нивото на здолниште што се врти околу вашата фигура и ја размачкува секоја форма. Носете го со сандали или патики - што и да ви го погодува расположението. Исклучиво на. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. fit : опуштено вклопување. Должина : Миди. Затворање : пуловер. Ракави : кратки ракави на треперење. Ockебови : Ништо. Карактеристики : V-врат; Еластична половината со врзана вратоврска. Friestенски трепет ракав, избришан фустан од време и Тру.

Им се допаѓа и на купувачите..