• Ново
Homenesgenics Женски Фустани Дозвола xxl Жени Sundress Лето Повик Crewnck Градиент Печатени Краток Ракав Плажа Фустан Партија Фустан
zoom_in

Homenesgenics Женски Фустани Дозвола xxl Жени Sundress Лето Повик Crewnck Градиент Печатени Краток Ракав Плажа Фустан Партија

DEN 1.33

Износ
check Во продавницата.

Големина : м големина : СРЕДНО САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 102см/40.24 "Должина : 118cm/46. Во продавницата има различни основни бои и големини на фустани од кои можете да изберете, и дефинитивно ќе го најдете она што ви се допаѓа. Големина : XXXL големина : 3 X-Големи САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 126cm/49. Големина : Л големина : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 108см/42.16 "Должина : 115см/45.Овој фустан можете да го носите за да одите на базен,море, роденденски забави, собири, канцеларии, кафулиња, одмори, патувања, тематски настани или секојдневно носење. Пол : Женска Пригода : Забава, Секојдневно, Секојдневно Материјал : Полиестерстил : Секојдневно Вклопување : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Фустан Големина : Големина : с големина : Мал САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 96см/37. Оглавник;Тркач;Ремени За Шпагети или дизајн со кратки ракави можат ефикасно да ги модифицираат линиите на рацете, правејќи ги рацете да изгледаат витки и витки.33 "Должина : 121cm/47.88 "Должина : 117cm/46. Големина : XXXXXL големина : 5 X-Големи САД : 18 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 22 ЕУ : 48 Биста : 138cm/54.52 "Должина : 116см/45.

Им се допаѓа и на купувачите..