• Ново
Време и време женски без ракави вратоврски миди фустан
zoom_in

Време и време женски без ракави вратоврски миди фустан

DEN 239.84

Износ
check Во продавницата.

Фаќањето на моментот, времето и Tie Tie Bodice Midi Fuest е подготвен за сончев ден. Одликувајќи се со деколте со мила со детали за вратоврска и клуч, овој темелно модерен фустан е сигурен дека ќе стане суперerstвезда на вашата капсула во стилот на топло време. Бризи и лесен, исто така се облекува нагоре или надолу со леснотија. Само на. Материјал : 65% полиестер/35% памук. Грижа : Машината за перење. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опремена каросерија; Опуштено здолниште. Должина : Миди фустан; 37 ”долг од центарот на грбот за големина S. Затворање : стил на пуловер. Ракави : без ракави; тенки, прилагодливи ленти. Ockебови : Две џебови од страничен спој. Карактеристики : ДЕЦЕЛЕН ДЕПЕРГИНГ со детали за вратоврска и клуч; заминат назад; Ниво на здолниште со полите на шутли. Врзете го телото миди фустан за жени од време и Тру.

Им се допаѓа и на купувачите..