• Ново
Шик Дома Брукс 8-Парче Реверзибилен Збрчкан Утешител Во Собата, Кралот, Тиркизна
zoom_in

Шик Дома Брукс 8-Парче Реверзибилен Збрчкан Утешител Во Собата, Кралот, Тиркизна

DEN 2.67

Износ
check Во продавницата.

Возбудува и Рушинг е ова исклучително софистициран утешител сет е за сите. Суперсофт четкан микрофибер, плисирани детали кои се менуваат во модерна шевронска шема која ќе создаде чист луксуз на секој кревет. Детална збрчкана и рушна техника, се исклучително луксузни детали кои го надополнуваат секој декор и додаваат шарм на стариот свет на секој гостин или господар апартман. Ова исто така доаѓа со суперсофт микрофибер лист поставен за да го комплетира изгледот. Возбудува и Рушинг е ова исклучително софистициран утешител сет е за сите. Суперсофт четкан микрофибер, плисирани детали кои се менуваат во модерна шевронска шема која ќе создаде чист луксуз на секој кревет. Детална збрчкана и рушна техника, се исклучително луксузни детали кои го надополнуваат секој декор и додаваат шарм на стариот свет на секој гостин или господар апартман. Ова исто така доаѓа со суперсофт микрофибер лист поставен за да го комплетира изгледот.

Им се допаѓа и на купувачите..