• Ново
Шик Дома Кристофл 20-Парче Боја Блок Утешител Во Собата, Кралицата, Црна
zoom_in

Шик Дома Кристофл 20-Парче Боја Блок Утешител Во Собата, Кралицата, Црна

DEN 735.84

Износ
check Во продавницата.

Украсете ја целата спална соба со овој маестрален комплетен ансамбл за спална соба. Дизајн на блок во боја апелира до современо, но елегантно чувство за стил. Супер меката ткаенина од микрофибер е многу мека и луксузна. Ова е совршен комплет, во црно, ги вклучува сите алатки потребни за дизајнирање и украсување на главен апартман. Перници за декор, комплетен комплет чаршаф и 2 комплети третмани со прозорци ви овозможуваат да ги додадете сите допири потребни за подобрување на декорот на вашата спална соба. 1пц Утешител : 90х90 инчи, 2 Шами : 20х26+2 инчи, 1 Квадратна Перница : 18х18 инчи, 2 перничиња За Појадок : 12х18 инчи, 4 комплетни листови 90гсм четкани, 4 микрофибер панели : 40х84 инчи, 2 Валанси : 18х60 инчи, 4 вратоврски : 3х18 инчи Комплетен Ансамбл за Постелнина вклучува декоративен Перници И Комплетен сет од 4 парчиња и 2 комплетни ансамбли на прозорци модерен дизајн на блок во боја.

Им се допаѓа и на купувачите..