• Ново
Розова Златна Геометриска Мермерна Површина Килими Сива Бела Розова Црна Мермер Лесен Чист Тепих Мек Тепих За Фрлање Тепих За Деца Тинејџерски Девојки Момчиња Спа
zoom_in

Розова Златна Геометриска Мермерна Површина Килими Сива Бела Розова Црна Мермер Лесен Чист Тепих Мек Тепих За Фрлање Тепих За

DEN 1.67

Износ
check Во продавницата.

€Големина : 60 "x84" /(150*210cm) , овој премиум килим е уметнички изработен за да ја разубави секоја дневна соба, трпезарија и спална соба, додавајќи допир на убавина и елеганција што ги надополнува другите додатоци во вашиот дом.●Одличен Материјал●Тепих За Печатење беше врвна фланелна ткаенина, сунѓер меѓуслој, нелизгачки пластични точки на дното, стручно ткаени со машина, што го направи супер мек и удобен. Килимот јасен квалитет на сликата се спротивставува на избледување на бојата, ќе го издржи секојдневното абење.●Лесен За Одржување : Килимот со Голема површина треба да се исчисти, може да се мие рачно или во машина, може да користи средство за чистење теписи (шампон). Не користете хлор или белило или користете едноставно чистење со правосмукалка за брзо да ја издувате нечистотијата. Редовното правосмукалка и чистењето на самото место ќе му помогнат на килимот да остане привлечен.●Примамлив Дизајн● : Декоративен килим може да се совпадне во секој простор, без разлика дали се совпаѓа со топли неутрални или се појавува против светли бои. Усвојува технологија за печатење со спреј за да се постигне ефект на јасна шема, светла боја, Кул графика ја прават вашата соба уникатна и забавна.€Разноврсна Тепих Que : Декор Област Килим како дома декор, внатрешни врати, спална соба килим, дневна соба килим, игра соба килим, трпезарија килим, сала за состаноци килим, ходникот, итн. Розова Златна Геометриска Мермерна Површина Килими Сива Бела Розова Црна Мермер Лесен Чист Тепих Мек Тепих За Фрлање Тепих За Деца Тинејџерски Девојки Момчиња Спална Соба Дневна Соба Бања Училница Канцеларија 5.

Им се допаѓа и на купувачите..