• Ново
Моника фау крзно Шерпа фрли црно
zoom_in

Моника фау крзно Шерпа фрли црно

DEN 254.40

Износ
check Во продавницата.

Истурете малку боја и текстура на вашиот тросед за да го надополни вашиот внатрешен простор. Нашето шармантно ќебе за фрлање нуди неверојатна топлина во текот на постудените месеци и удобност за дишење за потоплите месеци. Меко на допир, ова ќебе е создадено со лесен за украсување околу дизајнот. Со своите прекрасни долготрајни бои, ова фрлање ќе направи одличен додаток на кој било простор во вашата куќа. Димензијата е ширина 50 инчи со должина од 60 инчи инчи. Моника Фукс Фуз Шерпа Фрла.

Им се допаѓа и на купувачите..