• Ново
Brinley Co. Commentенски удобно пена Лофер Еспадрил стан
zoom_in

Brinley Co. Commentенски удобно пена Лофер Еспадрил стан

DEN 1.00

Износ
check Во продавницата.

Бесконечно носена лопатка од Бринли Ко, Каролина. Овој дизајн на веганска кожа има мок-пети за флексибилно вклопување и поддршка од 6 мм удобна пена ™ подножје. Еден маж изработен единствен покриен со плетенка на Еспадрил, овој без напор изглед. Тип на рамна потпетица : ѓон. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Лизгање. Стил на пети : круг. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : 6 мм удобна пена. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Им се допаѓа и на купувачите..