• Ново
Бринли Ко.
zoom_in

Бринли Ко.

DEN 2.33

Износ
check Во продавницата.

Ништо не вели удобност и стил како патики на Еспадрил. Руаната од Бринли Ко има уникатни детали за кои не можете да ги сакате, но ги сакате, како што е ласерскиот дизајн на горниот дел од кожата на кожата и акцентот на камшик околу работ на чевлите. Со перничен дизајн и тантела за чипка, ќе бидете удобни и модерни во текот на целиот ден. Висина на пета : 1 1/2-инчен. Тип на потпетица : единствена. Висина на платформата : 1-инчен. Ширина на чевли : Среден. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Faux кожа. Материјал од надворешната страна : синтетички. Подножје : перниче. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Им се допаѓа и на купувачите..