• Ново
Аризона кардинали Вистински безжични уши
zoom_in

Аризона кардинали Вистински безжични уши

DEN 318.08

Износ
check Во продавницата.

Рок на вашиот тим лојалност кога ги користите овие вистински безжични уши. Одликувајќи се со безжичен дизајн и смела тимска графика, овие ушни уши вклучуваат совршен случај за полнење за да ја одржувате музиката да свири кога сте во движење. Бесплатна испорака по нарачки над 35 американски долари на продавницата за вентилатори од Фанатици. Материјал : 100% пластика. Компатибилен со сите паметни телефони и таблети. Печатена графика. Изолација на бучава. Автоматско-парови безжични уши. Преносни мерки за случај на полнење мерки приближно. 2.5 '' x 1,5 ''. Пластична рамка отпорна на удар. Внатрешна гумена подлога. Официјално лиценциран. Увезени. Бренд : Премиер брендови.

Им се допаѓа и на купувачите..