• Ново
Лиценцирана мемориска пена У-вратот за патувања, Newу Орлеанс Светици
zoom_in

Лиценцирана мемориска пена У-вратот за патувања, Newу Орлеанс Светици

DEN 399.84

Износ
check Во продавницата.

Носете го вашиот тимски дух во движење! Совршено за патување на авиони, долги патувања со автомобили или дури и носење за да се опуштите во удобноста на вашиот дом. Перниците за патување со лиценца за релаксација во НФЛ се совршен начин да го претставуваат вашиот омилен тим за НФЛ, каде и да одите. NFL лиценцирана меморија за пена U-вратот за патувања, Newу Орлеанс светци : Премиум мека меморија пена е утешна за допир. Мекиот капакот на микроплушот со софистицирано придржување е целосно отстранлив. Машинско миење и суво суво покритие. Лесно работи долги денови седејќи на вашата работна маса во канцеларијата. Удобно и релаксирачко, овие удобни перници за патувања ќе бидат вашиот омилен додаток за патувања.

Им се допаѓа и на купувачите..