• Ново
Филаделфија орли Официјален ланец за клучеви NFL Flexi од Siskiyou 935107
zoom_in

Филаделфија орли Официјален ланец за клучеви NFL Flexi од Siskiyou 935107

DEN 63.36

Износ
check Во продавницата.

Нашите NFL Flexi клучни ланци се изработени од гумен материјал што е слоевит исечен во примарното лого на Филаделфија Иглс. Стандарден прстен за сплит. Официјално лиценциран NFL производ. Флексибилен гумен амблем.

Им се допаѓа и на купувачите..