• Ново
Добро Ткаени Детски Килими Виножито Акварел Модерна Мулти Боја Печатени Потресени Машина Перат 6 ' 9 ' Површина Килим
zoom_in

Добро Ткаени Детски Килими Виножито Акварел Модерна Мулти Боја Печатени Потресени Машина Перат 6 ' 9 ' Површина Килим

DEN 799.84

Износ
check Во продавницата.

Со шаблони со високи детали на мека, полиестерско-шенилска горна обврзана со рециклирана памучна подлога, Килимите На Колекцијата Аполо се без фрлање, отпорни на дамки и стилски. Овие издржливи дизајни имаат врв отпорен на истурање кој лесно се забележува и се перат во машина во случај на построги нереди. Нивниот низок профил помага да се избегнат опасностите од патувањето, што ги прави совршено надополнување на домовите со активни деца, миленичиња и луѓе со нарушувања на мобилноста. Доволно издржливи за употреба со голем сообраќај, овие килими нудат долготраен и низок начин на одржување за да го прилагодите вашиот простор. Добијте од Сајтови мек, издржлив девствен полиестер-шенил горен дел. Високо детални обрасци. Отпорна на дамки и конструкција на рамен куп без барака. Дрво-кат-безбедно рециклирани памук дното. Дрво-кат-безбедно рециклирани памук дното.

Им се допаѓа и на купувачите..