• Ново
Национален заптивка за диференцијална пинион се вклопува во Изберете: 2011- Jeep Grand Cherokee, 2015- Dodge Charger
zoom_in

Национален заптивка за диференцијална пинион се вклопува во Изберете: 2011- Jeep Grand Cherokee, 2015- Dodge Charger

DEN 3.00

Износ
check Во продавницата.

Национал има изградено репутација како едно од најпочитуваните имиња во индустријата. Ние понудивме премија решенија за запечатување повеќе од 75 години. Нашиот тим за дизајн одржува чекор со индустријата и обезбедува напредни решенија за денешните возила. Тип на дизајн : натоварен пролет; Мулти-усна. Опсег на температура : -20 до 300 степени Фаренхајт / -29 до 49 Целзиусови степени. Отпорност на лубриканти на ЕП. Низок отекување во јаглеводородни течности. Овозможува квалитетни и сигурни перформанси за секој вид поправка. Fits Select : 2011-2018 Jeep Grand Cherokee 2015-2018 Dodge Charger 2011-2018 Dodge Durango 2015-2018 Dodge Challenger 2016-2018 Chrysler 300 2015,2019 Chrysler 300 C и повеќе-Додадете го вашето возило на нашиот вклопување во вклопување за да проверите.

Им се допаѓа и на купувачите..