• Ново
Ванс Ко.
zoom_in

Ванс Ко.

DEN 1.33

Износ
check Во продавницата.

Воведувајќи го Ландон, овој подигнување на фустанот со високи врвни фустани од Ванс Ко. Се одликува со врвни кожни кожни кожени на глуждовите со суптилни врвни врвови што граничат со стрии-страничните панели. Панелот за стрии на Gore нуди класичен дизајн што можете да го повлечете со леснотија. Махагони Фукс Вудграјн блок -потпетици и надворешните страни го завршуваат изгледот. Висина на пета : 1-инчен. Тип на пета : Блок потпетица. Висина на платформата : 1/2-инчен. Висина на вратилото : 4 1/2 инчи. Врвен обем : 12 инчи. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Повлечете. Стил на пети : круг. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Faux кожа. Материјал од надворешната страна : гума. Подножје : 5 мм постепено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 9. Ве молиме, забележете дека мерењата може да варираат малку по големина . чизми. Глужд.

Им се допаѓа и на купувачите..