• Ново
Da Mens со дво-тон чипка за чипка
zoom_in

Da Mens со дво-тон чипка за чипка

DEN 2.33

Износ
check Во продавницата.

Елиа е убав багажник изработен со врвни кожни кожни кожени кои се искачуваат на глуждовите. Овој стил на чипка доаѓа со втор пар обоени ленти за свеж изглед. Зашиени детали, врежана потпетица и удобна патика инспирирана од надворешната страна, го комплетираат овој багажник со врвен врв од Daxx. Висина на пета : 1 1/4-инчен. Тип на потпетица : единствена. Висина на платформата : 1/2-инчен. Висина на вратилото : 5 инчи. Врвен обем : 12 инчи. Ширина на чевли : Среден. Поставена : мрежа. Горниот материјал : направено од човекот. Материјал од надворешната страна : гума. Подножје : перниче. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 9. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Им се допаѓа и на купувачите..