• Ново
Машка машка временска патека за патики
zoom_in

Машка машка временска патека за патики

DEN 2.33

Износ
check Во продавницата.

Воведување на машката машка Lugz, класичен патика со низок профил што е обичен и кул. Овие лесни и трајни патики беа дизајнирани да бидат модерни и удобни од добивањето. Перничена влошка за дополнителна удобност. Синтетичка кожа горната. Гума надворешна плоча, вулканизирана. Затворање на чипка за прилагодливо, безбедно вклопување. Поставата за дишење. Подготвена јака за удобно вклопување.

Им се допаѓа и на купувачите..