• Ново
Tuck & von Машка fau Fur Fur Leded Memory Memory Mule Slippe
zoom_in

Tuck & von Машка fau Fur Fur Leded Memory Memory Mule Slippe

DEN 1.33

Износ
check Во продавницата.

Чекор во екстремна удобност со лизгачот на Расел од Так и фон. Мекото, ладно крзно поставено во овој лизгач на муле, ги загрева нозете, додека мемориската пена за меморија ја обезбедува целата потребна удобност. Дајте им на нозете паузата што ја заслужуваат со лизгање на папучи на Расел. Висина на пета : 1-инчен. Тип на потпетица : единствена. Висина на платформата : 1-инчен. Ширина на чевли : Среден. Поставена : Faux Fur. Горниот материјал : Фаукс велур. Материјал од надворешната страна : гума. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 9. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Им се допаѓа и на купувачите..