• Ново
Булова Женска нараквица бело бирање гледајте 96м102
zoom_in

Булова Женска нараквица бело бирање гледајте 96м102

DEN 1184.00

Износ
check Во продавницата.

Овој часовник Од Булова е оној што треба да биде во секоја женска колекција. Едноставно е, убаво и носено од легендарната репутација На булова. Случај Од Нерѓосувачки Челик. Минерален Кристал. Нерѓосувачки Челик Случај Назад. Јапонски Кварц Движење. Вода Отпорна на 30 Метри. 3 Година Гаранција.

Им се допаѓа и на купувачите..