• Ново
Машки Класичен Часовник Од Нерѓосувачки Челик Булова-96К104
zoom_in

Машки Класичен Часовник Од Нерѓосувачки Челик Булова-96К104

DEN 1.00

Износ
check Во продавницата.

Булова машки часовник кутија сет вклучувајќи појавување на куче таг ѓердан во собата со 397 црна поплочи кристали нерѓосувачки челик случај. Нерѓосувачки челик нараквица. Црно бирање. Кварц движење. Минерал отпорен на гребење. Отпорен на вода до 5 БАНКОМАТИ-50 метри - 165 стапки.

Им се допаѓа и на купувачите..